Телефонуйте нам +38 (0567) 32-43-00 +38 (096) 281-04-03

Кліматичні установки для дозрівання та зберігання

Кліматичні установки для дозрівання, сушіння та зберігання (від 8 до 48 ковбасних візків).

Кліматичні установки для дозрівання, сушіння та зберігання

      Камери установок виготовляються із сендвіч-панелей завтовшки 80 мм, покриття поліестер або нержавіюча сталь. Також можуть бути використані приміщення Замовника, в яких забезпечуються оптимальні умови для дозрівання, сушіння та довготривалого зберігання продукції. Температура підтримується від +12 до +25°С, відносна вологість повітря від 65 до 92%, швидкість повітряного потоку від 0,2 до 1,5 м/с.

      Усі режими роботи обладнання, необхідні для дозрівання, сушіння та зберігання продукції в установках "Кліматерм", забезпечуються контролером управління "Політерм-24". Цей сучасний комп'ютер здатний підтримувати задані режими роботи з найвищою точністю на протязі всього технологічного процесу виробництва сиров'яленої, сирокопченої продукції, а якщо буде потрібно, то й надалі для складського зберігання. На ПК технолога м'ясопереробного підприємства може бути видана інформація про всі параметри процесу, що відбувається в кліматичній установці з періодичністю 10 с, у табличному або графічному вигляді.

Кліматичні установки "Кліматерм", вироблены на нашому підприємстві, —  сучасне вітчизняне обладнання високої якості та конкурентне за ціною.