Телефонуйте нам +38 (0567) 32-43-00 +38 (096) 281-04-03

Універсальні сушильні установки

Сушильні установки для виробництва провесної риби, філе, баликів, в'яленої риби, м'ясних та рибних снеків, чіпсів, паличок, тощо (з горизонтальним обдуванням).

     

     Пропонуємо сушильні установки модульного типу, зібрані із сендвіч-панелей під приміщення Замовника та під необхідну кількість готової продукції (від 4-х до 12-ти секцій).         Одна секція передбачає обробку продукції на одному 20-ти ярусному візку, із завантаженням від 100 до 400 кг, залежно від виду виробів. Температурний діапазон обробки 0-99 ° С; діапазон регульованої вологості 12÷100%, що дозволяє реалізувати практично будь-які технологічні алгоритми та отримувати продукцію з необхідними параметрами.

   

       Сушильні установки можуть випускати різні балики із заданим відсотком вологості, пласти із завітряною скоринкою, провесну рибу, в'ялену рибу, чіпси, м'ясні та рибні снеки. Причому останні можуть вироблятися як із мокросоленої сировини, так і з готової, наприклад, попередньо підвареної риби (особливо вони популярні з путасу).

     Енергоозброєність однієї секції може змінюватись відповідно до технологічних завдань і складати до 20 кВт по нагріванню та 6 кВт по холоду (електрична потужність 2,5 кВт) плюс електродвигун потужністю 4 - 9 кВт. Але таке енергоспоживання потрібне далеко не завжди. Постійно використовується лише інтенсивне обдування продукції з періодичним реверсом на 180° для рівномірного знімання вологи. Реверс здійснюється за допомогою потужних клапанів із пневматичним приводом.

         

         При виробництві снеків із мокросоленої сировини використовується спеціальний прес для попереднього видалення вологи. Він може постачатися як у комплекті з камерою, так і окремо.

      Відповідно до технологічних завдань камера може і не комплектуватися холодильною установкою та випарниками, що значно здешевлює вартість обладнання.

     Підбір обладнання провадиться у кожному конкретному випадку залежно від вимог Замовника.