Телефонуйте нам +38 (0567) 32-43-00 +38 (096) 281-04-03

Кліматичні установки для первинного дозрівання та копчення

Кліматичні камери.

          Виходячи з потреб сучасних м'ясопереробних підприємств, що визначаються зростанням попиту на сиров'ялену та сирокопчену продукцію, підприємство «Техінсерв» освоїло випуск кліматичних установок Кліматерм.

          Установки призначені для створення у приміщеннях кліматичних камер, в процесі виробництва сиров'ялених та сирокопчених ковбас, в'яленої риби та інших харчових продуктів, потоків повітря із заданими швидкістю, температурою та відносною вологістю.


Кліматичні установки для первинного дозрівання та копчення Кліматерм

(від 4 до 24 ковбасних візків).

      Камери установки виготовляються із сучасних сендвіч-панелей завтовшки 80 мм із нержавіючими внутрішніми сторонами. Можливе також розміщення обладнання для первинного дозрівання та копчення у приміщеннях Замовника; у цьому випадку Кліматерм повністю адаптується до місцевих умов.

      У камерах кліматичних установок для первинного дозрівання та копчення підтримується температура від +12 до +25°С; вологість від 65 до 98%; швидкість повітряного потоку від 0,2 до 1,5 м/с. Випарник холодильного агрегату нержавіючий, з оребреної труби Ø 20 мм, крок 4 мм.

      Керує всіма багатоступінчастими технологічними процесами в кліматичних установках багатофункціональний програмований регулятор "Політерм-24" (контролер). На ПК технолога м'ясопереробного підприємства може бути видана інформація про всі параметри процесу, що відбувається в кліматичній установці з періодичністю 10 с, у табличному або графічному вигляді

      Установки Кліматерм для первинного дозрівання ти копчення оснащені димогенератором та комплектуються системою автоматичного миття, що забезпечує ефективне очищення внутрішніх поверхонь блоку повітряпідготовки повітря, димових труб, випарника та топки димогенератора. Система складається з нержавіючої ємності для заливки миючого розчину, нержавіючого насоса, колекторів із гідроклапанами, трубного розведення та форсунок. Програма миття реалізується контролером управління "Політерм-24". Участь персоналу зводиться лише до включення програми та заливання 5 літрів миючого засобу в бак.

 

Кліматична установка на 30 візків у м. Дніпро.