Телефонуйте нам +38 (0567) 32-43-00 +38 (096) 281-04-03

Про компанію

Шановні друзі!

     Ми раді вітати вас на сайті компанії ТОВ НВП «Техінсерв»!

  Провідний український виробник, лідер українського ринку обладнання для харчової промисловості, ТОВ НВП «Техінсерв», м.Дніпро, пропонує Вам можливість довгострокового та взаємовигідного співробітництва.

    З моменту утворення нашого підприємства, у 1991 році, ми нагромадили унікальний досвід з виробництва, гарантійного та сервісного обслуговування обладнання для харчової промисловості власної розробки, зусиллями власного конструкторського відділу. (м'ясопереробка, рибопереробка, молочна галузь та ін).

  У міру розвитку нашого підприємства, нарощувалися виробничі потужності, і було налагоджено повний цикл розробки та виготовлення обладнання, що відповідає всім стандартам сучасного світового ринку харчового обладнання, з необхідними споживчими якостями, можливостями та тенденціями.

  Сучасний дизайн та висока якість виготовлення обладнання, виробництва ТОВ НВП «Техінсерв», ставлять його в один ряд із провідними закордонними виробниками аналогічного обладнання, залишаючи право вітчизняним переробникам купувати його за українськими цінами.

   ТОВ НВП «Техінсерв» сьогодні – це вже завод із виробництва обладнання для харчової промисловості, зі своїми площами, серйозним верстатним парком, потужним конструкторським бюро. Постійна участь у профільних виставках дозволяє не лише йти в ногу з часом, а й перебувати на передових позиціях, впроваджуючи нові цікаві розробки та конструкторські рішення в обладнання.

  Наша компанія надає всебічний сервіс на поставленне обладнання та забезпечення запасними частинами. Введення в експлуатацію установок завжди закінчується випуском пробних партій ковбасних чи інших виробів. Для роз'яснення тонкощів процесів термообробки, навчання персоналу ковбасних та інших харчових підприємств спеціалістами ТОВ НВП «Техінсерв» постійно проводяться навчальні семінари у різних регіонах України. Це дозволяє виробникам випускати завжди якісну та смачну продукцію з мінімальними втратами.

   З повним асортиментом продукції ТОВ НВП «Техінсерв» Ви можете ознайомитися в каталозі продукції на нашому сайті, або зв'язатися з нами зручним для Вас способом.

   Протягом, понад 30 років нашої діяльності, нашими партнерами стали понад 500 підприємств харчової промисловості з таких країн як: Україна, Польща, Німечина, Канада, Росія, Грузія, Казахстан, Молдова, Білорусь. Відповідно до відгуків наших партнерів, можемо з упевненістю заявити, що обладнання ТОВ НВП «Техінсерв» нічим не поступається імпортним аналогам.

  На сьогоднішній день триває активна робота з просування нашої продукції до країн Євросоюзу, Азії, Америки.

Наші переваги:

- власне виробництво;
- мінімальні терміни виготовлення;
- індивідуальний підхід;
- ЦІНА (однозначно нижче за імпортні аналоги/гнучка система знижок);
- гарантія на весь спектр обладнання, що випускається;
- введення в експлуатацію;
- сервісне та післягарантійне обслуговування;
- наявність комплектуючих та з/частин;
- транспортне забезпечення та митне оформлення.


Співпраця з нами це – ефективно, зручно, вигідно, надійно!

Звяжіться за нами. Нам є що запропонувати!